Birželio 7-10 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių (g. 2009-2010 m.) bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 108 vaikinai ir 23 merginos, vaikinai varžėsi devyniolikoje svorio kategorijų, merginos – devyniose.
Biržiečių komandą sudarė 10 vaikinų, kurie čempionate iškovojo šešias pirmąsias ir vieną antrąją vietą.
Čempionais tapo: Domas Luiza (svorio kategorija iki 34 kg), Vakaris Kiseliūnas (iki 38 kg), Karolis Jakubonis (iki 44 kg), Oskaras Radzevičius (iki 48 kg), Gustas Pukėnas (iki 66 kg) ir Emilis Kavaliūnas (iki 70 kg). Garbingą antrąją vietą iškovojo Rokas Kunsmanas (iki 90 kg). Treneris džiaugiasi, kad Rokas treniruojasi dar tik pusmetį, o jau stebina visus savo drąsa, sėkmingai kovoja prieš ilgiau sportuojančius sportininkus.
Į šį čempionatą vyko ir Domantas Kulbis, bet jam nebuvo leista dalyvauti, kadangi vaikinas yra metais jaunesnis už savo varžovus. Svorio kategorijoje iki 57 kg kovojo Matas Janulionis ir Gustas Darčkus, tačiau vaikinai pralošė pirmas kovas ir iškrito iš tolimesnio varžybų etapo.
Lietuvos jaunučių čempionate daugiausiai aukso medalių iškovojo Biržų boksininkai, aplenkdami Kauno ir Vilniaus boksininkus. Po tokio biržiečių triumfo, kada iškovoti šeši čempiono vardai, treneriui Virgilijui Stapulioniui buvo pasiūlyta treniruoti Lietuvos jaunučių rinktinę.
Gustas Pukėnas su Lietuvos rinktine birželio 22 d. planuoja vykti į Slovakiją, kur vyks tarptautinis turnyras. Į šį turnyrą vyks ir Nojus Stanišauskas, kuris šiuo metu dalyvauja treniruočių stovykloje Vilniuje. Po turnyro Nojaus laukia Europos čempionatas, kuris vyks liepos mėnesį Rumunijoje.

Į viršų...