Gruodžio 2 dieną Šiauliuose vyko lengvosios atletikos varžybos „Visu greičiu pirmyn!“.
Įspūdingą pasirodymą surengė du Biržų rajono sporto centro auklėtiniai – Arijus Ragauskas (rutulio stūmimas) ir Gustas Striužas (šuolis į tolį).

Žiemos sezoną Arijus pradėjo puikiai – 4 kg rutulį nustūmė 17,56 m, pagerino savo asmeninį rekordą ir iškovojo pirmąją vietą.
Šuolio į tolį sektoriuje Gustas atkaklioje kovoje nušoko 5,50 m ir taip pat tapo nugalėtoju. Abu atletai buvo apdovanoti ne tik aukso medaliais, bet ir taurėmis.

Deimantas Ričkus 60 m bėgime pademonstravo aukštą rezultatą – 7,70 sek. – ir užėmė penktąją vietą.

Į viršų...