2024 m. sausio 24 d. Vabalninko B. Sruogos gimnazijoje vyko mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų stalo teniso varžybos. Merginų ir vaikinų tarpe I vietą iškovojo Vabalninko B.Sruogos gimnazijos komandos, II vietą Biržų „Saulės“ gimnazijos komandos.