Birželio 29 d. centriniame Biržų miesto paplūdimyje šurmuliavo linksmai ir sportiškai nusiteikę biržiečiai ir miesto svečiai. Čia vyko kaimo seniūnijų sporto žaidynių uždarymas ir Vasaros sporto šventė. Nuo pat ankstyvo ryto seniūnijų komandos varžėsi paplūdimio 4×4 tinklinyje. Trečiąją vietą užėmė Parovėjos seniūnijos komanda, antrąją – Pabiržės, o nugalėtojais tapo pačeriaukštiečiai.

11 val. visuotine vasaros mankšta prasidėjo Vasaros sporto šventė. Po to susirinkusiųjų laukė įvairios sportinės rungtys ir atrakcijos. Renginyje turėjo galimybę dalyvauti visi – nuo jauniausio iki vyriausio. Čia vyko lauko šachmatų, smiginio, svarsčio kėlimo, rankų lenkimų, baudų metimo, gelbėjimo rato metimo, plytos laikymo, lankstumo ir kt. varžybos. Susirinkusieji aktyviai dalyvavo smagiose visuomenės sveikatos biuro, policijos komisariato ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos parengtose rungtyse. Sporto šventės dalyviai tikrai nesigailėjo atvykę į paplūdimį ir stengėsi sudalyvauti visose siūlomose rungtyse. Visų varžybų ir rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir / ar prizais.
Šventės tikslas smagiai praleisti laiką sportuojant tikrai buvo įgyvendintas ir visi dalyviai pasisėmė sveiko gyvenimo būdą bei gerą nuotaiką.
Biržų rajono sporto centras dėkoja šventės partneriams – Biržų visuomenės sveikatos biurui, Biržų policijos komisariatui, Biržų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Biržų krašto muziejui „Sėla“, UAB „Makveža“, Dainiui Burčikui, UAB „Šiaurės rytai“ ir UAB „Biržiečių žodis“.
Scroll to Top
Skip to content